Mimar Sinan Mahallesi, 539/10 Sokak No:60 D:1,Kaymakamlık Arkası 41455 05362034129

Hakkımızda

HMS Oto Servisi   uzman kadrosu ve yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli Müşterilerimizin 7/24 yanında olamaya çalışıyoruz.Eğitimli ve kalifiye personeli ile hizmet veren HMS Oto Servisi  , verdiği hizmetlere güvenerek, yedek parça ve bakım-onarımda 6 ay/5.000 km garanti vermektedir. Amacımız müşterilerimizin araçlarının onarımlarını tek çatı altında toplayarak tüm masrafları asgari düzeyde tutmaktır.Servisimizde tüm kaskolu ve trafik sigortalı hasarları, aracınızın onarımı, eksper ve dosya takip işlemleri vekalet karşılığında ücretsiz olarak yapılmaktadır. Aracınız ile ilgi bakım, yedek parça, araç servisi, ekspertiz gibi tüm alanlarda hizmet vermekteyiz.

 

Şirketimiz faaliyetlerine 2010 yılında HAKSEV YAPI SİSTEMLERİ unvanı ile başlamıştır. Faaliyet alanlarımız yangın tesisat,sıhhı tesisat , ısıtma soğutma sistemleri,polietilen hidrant sistemleri ,sifonik sistem yağmur giderleri , alt yapı tesisatları ve karot kesim işleri . Artan istek ve genişleyen faaliyet alanlarına cevap vermek için genç, dinamik, rekabetçi, yeniliklere açık bir ekip kurarak sektörümüzde başarılı firmalar arasındaki yerimizi aldık firmamız müşteri odaklı ekip organizasyonuyla ve buna uygun ekip çalışmamızla hizmet vermeye devam ediyor. HAKSEV YAPI SİSTEMLERİ  ürün kalitesini, üretim kapasitelerini ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz avantajlarla çalışmalarımızı düzenli olarak arttırmaktayız.

Hızla gelişen ve değişen piyasa koşullarına ayak uyduran çağın gerekliliklerini takip eden ve sürekli teknolojisini geliştiren müşteri odaklı iş anlayışı ile çalışan firmamız Marmara’da Hızla büyümeye devam etmektedir. Yetişmiş eğitimli personeli ve uzman üretim ekibiyle müşterilerinin beklentileri rahatlıkla karşılamaktadır.